Teraz jest 28 lip 2026, o 16:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Program otwarty w Bydgoszczy
PostNapisane: 25 kwi 2009, o 21:53 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2006, o 17:14
Posty: 994
Lokalizacja: redakcja strony www.harinam.pl
Prosimy o komentarze do artykułu http://www.harinam.pl/programy,302,program-otwarty-w-bydgoszczy-czyli-spotkanie-z-kultura-indii.html

_________________
http://www.harinam.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Program otwarty w Bydgoszczy
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 10:33 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Gratulacje kochani!
Piekne foty i super wysiłek. Kryszna mowi ze ....nawet najmniejszy wysiłek na tej sciezce moze uchronic nas w najbardziej stresującym momencie(w momencie smierci) od stresu,jakim są kolejne narodziny choroby starosc i smierc.
z doswiadczenia wiem ze orgnizacja takich programow to zaangazowanie na wszystkich 3 platformach naszej egzystencji, w słuzbe dla Kryszny,a sam Prahlad Maharaj mowi ze pragnie towarzystwa Takich wielbicieli ktorzy swoje słowa,mysli i ciala angazuja w słuzenie Krysznie.
Coz mozna wiecej chciec??? dzieki lasce Pana ja sam ostatnio przekonuje sie ze Towarzystwo tak zaangazowanych osob to najwiekszy skarb na swiecie dla kazdego aspirującego wielbiciela,wiec modle sie o waszą łaske i o to by wasze programy obfite były w usatysfakcjonowane swiadomoscią Kryszny nowe osoby. Jaya Nitay- Gaura! ! ! !


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Program otwarty w Bydgoszczy
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 11:42 

Dołączył(a): 1 lut 2007, o 13:28
Posty: 175
Drogi Gaurango dziękujemy za słowa wsparcia:-) Chcielibysmy również podziekować za pomoc w organizacji programu Arjunie,Asi,Miłoszowi,Natalii i Gracjanie bez Waszej pomocy byśmy nie dali rady... ys Parananda prema i Krsna karsani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Program otwarty w Bydgoszczy
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 12:44 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
W deskę foty, fajnie się ogląda jak są pod nimi komentarze wtedy się robi fajny komiks obrazkowy :) Wbrew pozorom rola kogoś kto robi zdjęcia jest bardzo ważna, ktoś zatrzymuje czas na migawkach dla wszystkich innych co nie mogli tam być i mogą dzięki czyjemuś wysiłkowi zobaczyć co i jak. Super i dzięki za razem.

Spoko artykuł, akcja za akcją, można poczuć nastrój.

Fajnie, że walczycie i pokazujecie to innym.Ten artykuł i foty mają ogromną wartość bo po to powstała nasza wspólna strona Harinam.pl żeby wszyscy mogli zobaczyć, że można jak się chce i się ma upór, zacięcie, i ogromne pragnienie.

Jesteście dowodem dla wątpiących, że można coś zrobić.

Dzieki serdeczne za inspiracje

PEACE :)

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Program otwarty w Bydgoszczy
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 19:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lis 2006, o 14:45
Posty: 98
Lokalizacja: Złotoryja
Z programu na program coraz więcej osób, widać, że macie w sobie dużo magnesu :D Piękna rzecz, a fotki ujmujące wręcz ;)
Pozdrufki!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Program otwarty w Bydgoszczy
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 20:54 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Wspaniale, dużo inspiracji od Was płynie, dziękuję Arjuno za relację i zdjęcia. Dużo profesjonalizmu w Waszej inicjatywie widać, w wśród gości skupienie i docenienie... :D


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL