KOchani Bhaktowie ,drodzy sympatycy i osoby dobrze zyczące ,Ruchowi Sankirtana Sri caitanyi Mahaprabhu!
W koncu po wielo tygodniowej Batalii jaką Nasza Dzielna Rati mandżari razem z naszą szanowną i rownie dzielną Premadaną Mataji;stoczyły w magistracie wrocławskim by uzyskac oficjalną zgode na przeprowadzenie pierwszej w polsce(nie licząc turowych) Ratha yatry
Ich wysiłki zostały uwienczone sukcesem .data 13.06.2009 to data planowanego festivalu.
Nie ukrywam ze pisze ten list w nadzieji na waszą pomoc
Zaproszonymi i honorowymi goscmi
tego wydarzenia mają byc ; HH TRVIKRAMA Swami HH Kryszna Kszetra Prabhu, HH Sacinandana Swami HH Jayapataka Swami hhIndradyumna Swami.
Kryszna Kszetra Prabhu oficjalnie potwierdził swoją obecnosc,Trivikram Maharaj tez powiedział ze bedzie sam mi to osobiscie mowił.
Wspolnie z bhaktami z grupy harinam i pozostałych osrodkjow namahatta przeprowadzilismy pare spotkan organizacyjnych w trakcie ktorych wyłonione zostały nastepujace departamenty
Departament Reklamy
Departamen opieki nad goscmi (maharajami)
Departament transportu wozu Pana jaganath
Departamen ochrony
departament kirtanu
departament finansow Za ktory oficjalnie odpowiedzialny jest Parananda Prema Pr z zoną Kryszna Karszani i mataji Madhuri Priti. Wspolnie wyliczylismy ze potrzebne jest nam okolo 50 000zl. w najblizszym czasie ponizej wyszczegolnimy wam ile pieniedzy potrzeba na jaki departament. tak by kazdy z was ktory bedzie tak dobry i chetny by wplacic jakies srodki na ten szczytny cel wiedział ile juz zebrano i bedzie mogł zobaczyc swoje imie przy kwocie.
Jest rowniez potrzebny departament poządkowy
Departament kuchenny.
Mogłem cos przeoczyc

,dlatego ze owa informacja jest niejako podana wam na gorąco. Niebawem wraz z rati Mandżari oraz i pozostalymi szefami departamentow podamy wiecej szczegołow.
Tym samym mamy takie mazenie by to wydarzenie pomogło nam wszyskim zblizyc sie do siebie,kazde rece i serce bedzie potrzebne do stworzenia tego festivalu. Juz Purnaprajna Prabhu pisał na waisznawa.pl jak wielkim festivalem i ekstatycznym momentem była dla kryszny ta rozrywka.
Pan Caitanya Mahaprabhu rowniez ,nie przez przypadek osiadł w jaganatha Puri,by smakowac tego nastroju rozląki Ktorą Pan Jaganath odczuwa za swymi wielbicielami i wielbicieli za Panem.
Jestesmy przekonani ze dzieki waszemu zaangazowaniu sie w ten projekt wasze zycie duchowe bedzie jeszcze barwniejsze ,bardziej dynamiczne a postep duchowy bardzo przyspieszony. i ze nie zapomnicie go do konca zycia. A oto nam Chodzi ,by w tym ostatnim momencie miec na czym skoncentrowac swoją swiadomosc.
tak wiec niebawm podamy szczegoły odnosnie nr rachunku ,na jaki mozna bedzie wpłacac pieniadze ,jak rownie bedziecie sie mogli zgłaszac do poszczegolnych departamentow w zaleznosci od tego jaką słuzbe chcieli byscie dla pana Pełnic.
Pzdrawiam raz jeszcze wasz sluga
Guranga Avatar das
.