forum.harinam.pl
https://www.forum.harinam.pl/

10 przykazań Przyjaciela
https://www.forum.harinam.pl/viewtopic.php?f=4&t=723
Strona 1 z 1

Autor:  Rameśvar das [ 26 lut 2008, o 22:25 ]
Tytuł:  10 przykazań Przyjaciela

polecam Wam to: http://www.waisznawa.pl/news.php?readmore=395 jest piękne!!!

Autor:  madhava [ 28 lut 2008, o 08:35 ]
Tytuł:  Re: 10 przykazań Przyjaciela

niezłe:) i takie prawdziwe...Pozdro dla Tulasi

Autor:  vadanka [ 28 lut 2008, o 11:16 ]
Tytuł:  Re: 10 przykazań Przyjaciela

bardzoładni filmik podoba mi sie pomysłowy i bardzo wartosciowy powinnismy o tym pamietac a czesto zapominamy kim dla nas tak naprawde jest krsna :lol:

Autor:  sambi108 [ 29 lut 2008, o 22:32 ]
Tytuł:  Re: 10 przykazań Przyjaciela

Pozwole sobie na małą dygresję może nie jakoś szczególnie odbiegającvą od tematu . My bardzo często zapominamy kim tak naprawde są przyjaciele. W różnych okresach naszego życia mieliśmy tak wiele osób które nazywaliśmy swoimi przyjaciółmi. Dlaczego to się zmieniło??
Może z czasem coś zmieniło się w naszym zrozumieniu przyjaźni. Wydaje się że czasem staramy sie być osobami tak bardzo świadomymi Kryszny że próbujemy nie widzeć na tej platformie innych osób jak tylko Kryszna, istrz Duchowy no i może jacyś inni zaawansowani wielbiciele.
Żeczywistość jest jednak trochę inna -I DZIĘKI BOGU_!!!!!
DOOKOŁA NAS JEST BARDZO WIELE DOBRZE RZYCZĄCYCH NAN OSÓB KTÓRE W TAKI CZY INNY SPOSÓB SA NASZYMI PRZYJACIÓŁMI.rOZEJRZYJMY SIE DOOKOŁA NAS A NAPEWNO DOSTRZEŻEMY TE OSOBY.
INSPIRUJĘ SAMEGO SIEBIE I WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY PRZECZYTAJA TEN WĄTEK ABY ZACZĘLI DOSTRZEGAC PRZYJACIÓŁ WOKÓL SIEBIE A POŚRÓD NICH TEGO NAJBARDZIEJ PRZYJACIELSKIEGO Z PRZYJACIELSKICH PRZYJACIELA NIEBIESKIEGO PANA KRYSZNĘ.

Autor:  Balaji [ 1 mar 2008, o 07:53 ]
Tytuł:  Re: 10 przykazań Przyjaciela

mądra dygresja

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/